Single roll polic shllak

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Single Roller Shllak Crusher

1 Hyrje e përgjithshme

DGS-XXX seri të vetme shllak rul polic është përdorur kryesisht për shllak shtypjes së sistemit shllak përcjellë të termocentralit. Polic ka dizajn të arsyeshme, struktura kompakte, forca e fortë shkatërrimtar, rezistencë të lartë temperaturë, airtightness mirë, punën e qëndrueshme dhe të besueshme, dhe karakteristikat si auto-kontrollit shllak shkarkimit, dhe skorje rregullueshme dërrmuese granularity

polic i vetëm shllak rul nuk mund të përdoret vetëm në kushte të lagësht skorje të punës, por edhe temperatura e lartë shllak thatë gjendje pune, duke punuar së bashku me transportues shllak thatë.

2 teknik Parametri dhe Karakteristikat

Sipas prodhimit, e vetme rul rul shllak mund të ndahen në tri lloje: DGS830, DGS1200 dhe DGS60A, prodhimi përkatës është ≤30t / h, ≤40t / dore ≤60t / h

Split tipit piedestal duke

Lehtë për të instaluar dhe për të ruajtur. Rregullimi Gabimi i concentricity për bosht kryesor rul është i vogël.

Mbështetje nga timonit rul

E gjithë makinë është instaluar në timon rul, të cilat mund të jenë të lëvizur përgjatë hekurudhës guide nëse mirëmbajtja është e nevojshme, duke e bërë mirëmbajtjen më të përshtatshëm.

Precision casted lartë chrome bordit aliazh dhëmb

Rezistent ndaj temperaturë të lartë se 450 ℃, rezistencë të lartë ndaj veshur, hedh gabim pamja është e vogël.


  • Previous:
  • Next:

  •