Контактирајте не

Кингдао Kechengyi заштита на животната средина и Електростопанство технологии копродукции, ООД

адреса

Бр.62, Ксинџијанг патот,  Jiaozhou градот,

град Кингдао, провинцијата Шандонг, Кина

Е-пошта

телефон

0086-15895221943

Менаџер за продажба

Кингдао Лиу

Сакаат да работат со САД?