• 28ee3875

Кингдао Kechengyi заштита на животната средина и Електростопанство технологија копродукции, ООД. е сеопфатна претпријатие се фокусира на опрема за истражување и развој, производство на опрема и услуги, особено за термоцентралата помошна опрема и опрема за заштита на животната средина. Компанијата има богата дизајн и производство искуство и многу успешни настапи на управувањето со пепел, згура ракување, прашина отстранување, desulfurization и denitration за CFB котел и pulverizing јаглен котел.

нашите дела

последните проекти

Нови производи постојано се произведени во фабриката, инсталирани во електрични централи и сродни индустрии, во придружба на услуги и техничка помош.

Гледај Повеќе
 • 

  Контактирајте не

  • 0086-15895221943
  • Бр.62, Ксинџијанг патот, Jiaozhou град, град Кингдао, провинцијата Шандонг, Кина
  • QDKCYHBDL@163.COM
  • Менаџер за продажба: Кингдао Лиу

  слободен Upsates

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.